Difference between revisions of "Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000"
From pubWiki-en
| Line 1: | Line 1: | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
| − | !{{Hl2}}|Zacisk !!{{Hl2}}| Opis | + | !{{Hl2}}|Zacisk !!{{Hl2}}| Opis !!{{Hl2}}| Uwagi |
|- | |- | ||
| − | |} | + | ||} |
Revision as of 11:34, 5 May 2010
| Zacisk | Opis | Uwagi |
|---|---|---|
| } |