Difference between revisions of "Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000"
From pubWiki-en
| Line 2: | Line 2: | ||
!{{Hl2}}|<center>Zacisk</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| <center>Uwagi</center> | !{{Hl2}}|<center>Zacisk</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| <center>Uwagi</center> | ||
|- | |- | ||
| − | |<center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów|| <center>Magistrala unifonów</center> | + | | <center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> |
| + | |- | ||
| + | | <center>LU-</center>||Biegun ujemny magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:44, 5 May 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów |