Difference between revisions of "Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3000"
From pubWiki-en
| Line 12: | Line 12: | ||
| <center>GND</center>||Masa dla obwodów POD, COD, STA|| | | <center>GND</center>||Masa dla obwodów POD, COD, STA|| | ||
|- | |- | ||
| − | | <BR><center>STA</center>||<BR>Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej|| <center>Wyjście przekaźnikowe</center | + | | <BR><center>STA</center>||<BR>Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej|| <center>Wyjście przekaźnikowe</center> <center>zwierane do GND o obciążalności</center><center> 1A/24VDC </center> |
|} | |} | ||
Revision as of 11:57, 5 May 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej |
|