Difference between revisions of "VPS - VoIP phones"
From pubWiki-en
| Line 10: | Line 10: | ||
|[[Image:VPS_804P_1.png|300px]]||[[Media:VPS_804P_1.2_en.pdf |VPS-804P Instruction manual]] | |[[Image:VPS_804P_1.png|300px]]||[[Media:VPS_804P_1.2_en.pdf |VPS-804P Instruction manual]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Image:VPS_840P_1.png|300px]]||[[Media:VPS_840P_1.1_en.pdf |VPS- | + | |[[Image:VPS_840P_1.png|300px]]||[[Media:VPS_840P_1.1_en.pdf |VPS-840P Instruction manual]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 13:25, 24 June 2016
| Photo | Documentation |
|---|---|
| VPS-310p Instruction manual | |
| VPS-2000p Instruction manual | |
![]() |
VPS-802P Instruction manual |
![]() |
VPS-804P Instruction manual |
![]() |
VPS-840P Instruction manual |


