Difference between revisions of "VPS - VoIP phones"
From pubWiki-en
| Line 2: | Line 2: | ||
!{{Hl2}}|Photo !!{{Hl2}}|Documentation | !{{Hl2}}|Photo !!{{Hl2}}|Documentation | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Image:VPS-310p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-310P_1_0_User_Manual_EN.pdf |VPS-310p Instruction manual | + | |[[Image:VPS-310p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-310P_1_0_User_Manual_EN.pdf |VPS-310p Instruction manual Discontinued]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-2000P_1_0_User_Manual_EN.pdf |VPS-2000p Instruction manual | + | |[[Image:VPS-2000p.JPG|300px]]||[[Media:VPS-2000P_1_0_User_Manual_EN.pdf |VPS-2000p Instruction manual Discontinued]] |
|- | |- | ||
|[[Image:VPS-802.png|300px]]||[[Media:VPS_802P_1.3_en.pdf |VPS-802P Instruction manual]] | |[[Image:VPS-802.png|300px]]||[[Media:VPS_802P_1.3_en.pdf |VPS-802P Instruction manual]] | ||
Revision as of 13:37, 24 June 2016
| Photo | Documentation |
|---|---|
| VPS-310p Instruction manual Discontinued | |
| VPS-2000p Instruction manual Discontinued | |
![]() |
VPS-802P Instruction manual |
![]() |
VPS-804P Instruction manual |
![]() |
VPS-840P Instruction manual |


