Difference between revisions of "Programowania systemu: Poziom Administratora"
From pubWiki-en
| Line 5: | Line 5: | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
| − | !{{Hl2}} |{{Hl2}}|<center>Px.1</center> !!{{Hl2}}| <center>Px.2</center> !!{{Hl2}}| <center>Px.3</center> | + | !{{Hl2}}|<center> </center> !!{{Hl2}}| <center>Px.1</center> !!{{Hl2}}| <center>Px.2</center> !!{{Hl2}}| <center>Px.3</center> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 10:49, 10 May 2010
W poniższej tabeli:
- W nawiasach [ ] zostały podane wartości domyślne (fabryczne).
- Po zmianie parametru należy wykonać funkcję P2.2
- * = nacisnąć
| |
|
|
|---|