Difference between revisions of "Opis zacisków w kasecie systemu Slican HAS-3032"
From pubWiki-en
| (3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| <center>YA</center>||Linia akustyki magistrali podwórkowej||<center>Magistrala kaset YR</center> | | <center>YA</center>||Linia akustyki magistrali podwórkowej||<center>Magistrala kaset YR</center> | ||
| + | |- | ||
| + | | <center>YD-</center>||Biegun ujemny szyny danych magistrali YR||<center>Magistrala kaset YR</center> | ||
| + | |- | ||
| + | | <center>YD+</center>||Biegun dodatni szyny danych magistrali YR||<center>Magistrala kaset YR</center> | ||
|- | |- | ||
| <center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | | <center>LU+</center>||Biegun dodatni magistrali unifonów||<center>Magistrala unifonów</center> | ||
| Line 25: | Line 29: | ||
| <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | | <center>EZ</center>||Elektrozaczep|| <center>zaciski AC podłączone przez <BR>przekaźnik o obciążalności 1A </center> | ||
|- | |- | ||
| − | | <center> | + | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND|| <center>12V~ ±3V</center> |
|- | |- | ||
| − | | <center> | + | | <center>AC</center>|| Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND|| <center>12V~ ±3V</center> |
|- | |- | ||
!{{Hl2}}|<center>Zworki</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| | !{{Hl2}}|<center>Zworki</center> !!{{Hl2}}| <center>Opis</center> !!{{Hl2}}| | ||
Latest revision as of 07:54, 19 May 2010
| |
| |
|---|---|---|
| |
Masa magistrali danych | |
| |
Linia akustyki magistrali podwórkowej | |
| |
Biegun ujemny szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni szyny danych magistrali YR | |
| |
Biegun dodatni magistrali unifonów | |
| |
Biegun ujemny magistrali unifonów | |
| |
Przycisk otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Czujnik otwarcia drzwi (zwierany do masy) | |
| |
Masa dla obwodów POD, COD, STA | |
| |
Dodatkowe wyjście - sterowanie automatyki bramowej | |
| |
Wyjście napięcia DC, ok 12-16V, względem GND | |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Elektrozaczep | przekaźnik o obciążalności 1A |
| |
Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND | |
| |
Zasilanie AC lub DC, przy czym bieguny + i – muszą być odizolowane od GND | |
| |
||
| |
Wejście w tryb programowania bez hasła |