Difference between revisions of "Slican ITS View"
From pubWiki-en
(→LED Meaning) |
(→LED Meaning) |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|{{czerwony|flashing 2s/0,1s}}||brak synchronizacji czasu w centrali z serwerem czasu - wymuszony tryb '''dzień''' | |{{czerwony|flashing 2s/0,1s}}||brak synchronizacji czasu w centrali z serwerem czasu - wymuszony tryb '''dzień''' | ||
|- | |- | ||
| − | |{{Hl3}}| | + | |{{Hl3}}|shine blue||aktywny tryb '''noc''' |
|- | |- | ||
|rowspan="2"|'''VoIP'''- szczegóły w<br>przeglądarce www: ''panel'':<br>[[Funkcje_VoIP_w_Slican_ITS#Kiedy_wiadomo_.C5.BCe_translacja_VoIP_dzia.C5.82a_poprawnie.2Fjest_zalogowana_do_operatora.3F |'''Stan portów IP''']] | |rowspan="2"|'''VoIP'''- szczegóły w<br>przeglądarce www: ''panel'':<br>[[Funkcje_VoIP_w_Slican_ITS#Kiedy_wiadomo_.C5.BCe_translacja_VoIP_dzia.C5.82a_poprawnie.2Fjest_zalogowana_do_operatora.3F |'''Stan portów IP''']] | ||
Revision as of 13:10, 14 July 2010
Terminal View
| Socket | Name | Socket | Name |
|---|---|---|---|
| 1 | FXO linia miejska nr kat.41 | 5 | FXS port telefon nr kat.25 |
| 2 | FXO linia miejska nr kat.42 | 6 | FXS port telefon nr kat.26 |
| 1 | FXS port telefon nr kat.21 | LAN | Ethernet (auto MDI/MDX) |
| 2 | FXS port telefon nr kat.22 | RESET | przycisk resetu |
| 3 | FXS port telefon nr kat.23 | 12V | Gniazdo zasilacza |
| 4 | FXS port telefon nr kat.24 |
Numeracja, plan numeracyjny
LED Meaning
| LED | Status | Description |
|---|---|---|
| POWER | shine red | active mode day |
| flashing 2s/0,1s | brak synchronizacji czasu w centrali z serwerem czasu - wymuszony tryb dzień | |
| shine blue | aktywny tryb noc | |
| VoIP- szczegóły w przeglądarce www: panel: Stan portów IP |
miga | skonfigurowana jest przynajmniej jedna translacja/konto VoIP, lecz przynajmniej jedna nie jest zalogowana do operatora |
| nie świeci | stan normalny | |
| LINES | świeci | dowolna translacja POTS-FXO zajęta |
| nie świeci | wszystkie translacje POTS-FXO są wolne | |
| PHONES | świeci | dowolny telefon FXS ma podniesioną słuchawkę |
| nie świeci | wszystkie telefony FXS mają odłożoną słuchawkę |
